Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bate Sase

Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.zotac.com/mk/product/graphics_card/zotac-gaming-geforce-rtx-3050-twin-edge-oc-0
Земена пред месец и пол дена од Gjirafa. Гаранцијата од нив не е писмена, туку на е-маил една година минус овие месец и пол, т.е. некаде до 12-13ти април 2023та.
Картата е апсолутно исправна, тифка. Играна е по малце 2 недели додека не ми помина годишниот одмор.
Можна е замена за 3060 12GB или 3060Ти со моја доплата.
Цена 18000 ден.


Информации

Автор
Bate Sase
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
547

Повеќе огласи од Bate Sase

На врв Дно