Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Warnament

ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 SUPER Twin Fan

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Проценка па продажба на ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 SUPER Twin Fan.

Графичката е купена од Gjirafa50.mk и е под гаранција до 15 Септември 2023. Користена за гејминг 10-15 часа неделно. Доаѓа во оригиналното пакување.
Ве молам за проценка, па ќе формирам цена.

Информации

Автор
Warnament
Поднесена
Последна промена
Прегледи
557
На врв Дно