Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nikigo

Заштитни маски за Pixel 6 pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Како што пишува во насловот. Причината е згрешен модел при нарачка од AliExpress.

Информации

Автор
nikigo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од nikigo

На врв Дно