Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Продадено Yunzii AL71 тастатура

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам нова неотпакувана тастатура Yunzii AL71.
  • 3-mode (2.4G wireless + bluetooth + wired).
  • Целосно алуминиумска конструкција
  • Gasket mounted
  • Crystal white linear свичови
  • RGB

Ја користам истата веке 3 месеца и сум презадоволен.

Линк од видео review:
View: https://www.youtube.com/watch?v=vxUmoTa_4aI&ab_channel=HipyoTech


Телефон за контакт: 070204849 - Филип

Информации

Автор
Sephiroth1
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
231
На врв Дно