Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dreamson

Yamaha RN-500 и Harman Kardon AVR-365

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
600 €
Истекува

Опис

Ги продавам двата ресивера, Yamaha RN-500 стерео интернет ресивер, и Harman Kardon AVR-365 сараунд ресивер.
Ресиветите се како нови со оригинал далечинска и проспекти.
Цена за Yamaha 350 евра.
Цена за Harman Kardon 250 eвра.
Контакт 078/504 415 Зоран Кичево.
Харманот доаѓа и со микрофон за калибрација на звук.
И за двата ресивера има премногу инфо на интернет, така да може да погледате за што и какви ресивери се однесува.
Еве и некоја слика.

Информации

Автор
dreamson
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
497

Повеќе огласи од dreamson

На врв Дно