Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
yasho

Yamaha NS-F51 + NS-P51 звучници

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво другарчиња,

Би ценел ако може да добијам проценка на звучниците во насловот...

Купени се нови од Нептун пред околу 3 год, дали 10 часа се слушани вкупно пред да се преселам. Сликите се од интернет, бидејќи не сум во можност да ги сликам во моментов, ама такви се како модел и евентуално треба да се избрише прашина од нив...

Сеуште не сум се одлучил дали да ги продавам, ама ако има заинтересираност и има некаква смисла цената, би ги продал на некој кому би му правеле ќејф наместо да ги селам. Звучниците се во Скопје, не сум во можност да испраќам по карго.

Благодарам.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar и Ребро

Информации

Автор
yasho
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
751
На врв Дно