Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено XTIA Xproto-L Open AIR CASE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Xproto-L Open Air Case со тоа што доаѓа со многу додатоци и екстензии.
Купено е 34000 илјади денари со сите давачки комплет и царина.
Доколку не верувате давам усер и пас од акаунтот на xtia да си се уверите колку е платено се комплет ова што е огласено.
Знам знам ќеифот се плаќа и не е секој будала како мене.
Сликите што ги гледате се од работите што ги добивате.
Куќиштето може да се приспособи и за custom wather cooled опции затоа што со него ги добивате сите модули.
AIO Bracket (For XPROTO N/L Only ) = имате бракети и за 360 AIO и 280 АIO

XTIA DP 1.4 / HDMI 2.1 Extender( For Xproto/Xproto-L/Xproto-Mini) = Екстендер за дисплеј порт

Short Motherboard Antenna 5cm 2.4G/5G Bluetooth full function = антеи за вифи

90° Angle usb 3.0 extender = вакви екстендери

Riser Cable 4.0 за графичка.

И многу други ситници кои ги купив со тоа што добивате се комплет.

Сликите што ги гледате се од работите кои ги добивате без графичката и другите пц компоненти да не стане некоја забуна.Се продава само ради преминување на друг OPEN AIR CASE не дека имам проблем со него или дека не чини нешто.
Цена 14000 илјади денари со тоа што ако некој мисли дека е премногу скапо и е ептен сериозен купец слободно нека понуди цена во приватна порака па ако е можно ќе се договориме.
Контакт/Вибер : +38975651213
Замени не примам никакви само кеш.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
347

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно