Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

XP Pen Star G960S Plus

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Таблет за цртање XP Pen Star G960S Plus


ee041f3ec5fc3a6873287dbd2684e982.jpg


Купен во јануари оваа година. Изваден од кутија, нацртани две три линии на екран и ставен во фиока.

Сеуште под гаранција. Слики мислам нема потреба зашто како дошол од продавница така останал. Уште е во кесата од Анхоч :)

Извинете по карго не праќам.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Costigan_Jr

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
538

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно