Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Продадено Xigmatek Aurora 240 RGB AIO Liquid cooler

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://ddstore.mk/coolers-cpu-aio-xigmatek-aurora-240-2x120mm-at120-argb-fan-en42807.html
Kulerot e kupen pred nova godina, montiran, ne mi se dopagja premnogu estetski zatoa go prodavam.
Se konsultirav so deckite vo neksio pred da pominat 14 dena, bidejki e montiran ne mozelo da se stornira.
Zatoa odi na prodazba na nekoj koj bi mu pravel merak =)
Garancija ima celosna(do 18.12.2023) kako i celosno pakovanje.
Dokolku imate nekoja zamena (Vodeno ladenje, slobodno ponudete.)

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
360

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно