Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficho

Xiaomi Viomi S9 роботска правосмукалка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
28.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.smartus.mk/viomi-s9-robotska-pravosmukalka-crna-1486.html
Се продава горенаведената роботска правосмукалка купена од Smartus на 30.09.2021 - та година. Се продава заради апгрејд. Има мали грепки по горната површина од шетањето низ домот. Останатиот дел нема козметички оштетувања. Доаѓа со резервни ќеси, филтри, главна четка и не сум сигурен за додатна четка дали имам резервна. Гаранција преостаната уште 5 месеци т.е. до 30.09.2023 - та година. За додатни информации и слики во приватна порака.

Информации

Автор
Ficho
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
248

Повеќе огласи од Ficho

На врв Дно