Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Xiaomi Redmi Note 9

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_9-10192.php
Се продава одлично сочуван Xiaomi Redmi Note 9 без гребнатинки.

4 GB + 2 GB RAM
Octa-core Max 2.00GHz CPU
128 GB интерна меморија
6.53 инчи екран
48MP камера
5020mAh батерија


Батеријата држи долго, го добивате со оригинален полнач и неколку маски, некои неотпакувани

Информации

Автор
Mr.Jack
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
367

Повеќе огласи од Mr.Jack

На врв Дно