Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 Graphite Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво,

Продавам Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 Graphite Gray, телефонот е нов неотворен со 2 години гаранција земен со продолжен договор од А1.

Порачан е online треба да стигне за 2 дена.

Поздрав,
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Последна промена
Прегледи
841

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно