Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Surreal

Продадено Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_8-9800.php
Продавам Xiaomi Redmi 8 32GB ROM и 3GB RAM. Купен е на 13.12.2019. Гаранцијата е истечена. Не е заклучен и работи на сите мрежи. Мала трага на користење само кај сензорот за отпечатоци, сѐ останато е како ново. Оди со оригинално пакување односно полнач, кутија, маска и заштитно стакло.

Цена: 4000 денари

Информации

Автор
Surreal
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
68

Повеќе огласи од Surreal

На врв Дно