Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Torte Mobile

Xiaomi POCO F2 PRO 6-128GB Meteorite Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Користен сочуван со една гребка на ќош (види фотоС)

Фабричка фолија на екран и фабричката футрола
Фабричкиот полнач 33 ватен и кабел

Од 18к намален дооо 13.000

Може некоја замена за телефон

Информации

Автор
Torte Mobile
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
353

Повеќе огласи од Torte Mobile

На врв Дно