Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Coach

XiaoMi original 67W charger

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

Продавам оригинален XiaoMi 67W полнач. Полначот е нов и некористен (дојден како дел од купен Xiaomi 11Т).

Информации

Автор
Coach
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
199

Повеќе огласи од Coach

На врв Дно