Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам многу малку користен Xiaomi Mi Smart Band 6. Набргу откако го земав, добив на подарок T-rex pro, и за да не дреме веќе во фиока решив да му најдам нов стопан.
1500 денари.


  • Ми се допаѓа
Реакции: Bubache и bristlebac

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
504

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно