Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам многу малку користен Xiaomi Mi Smart Band 6. Беше земен како подарок за џуниор, ама после месец-два носење, се изгуби меракот.
И како и обично, ќе дреме во фиока со месеци пред да ми светне дека е подобро да се продаде отколку да фаќа прашина...

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
280

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно