Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SiPy`

Продадено Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier 4.5L

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier 4.5L користен една сезона, без гаранција. Користен е строго само со дестилирана вода и редовно чистен.

Информации

Автор
SiPy`
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
189

Повеќе огласи од SiPy`

На врв Дно