Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kolesk

Xiaomi mi band

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Да си исполнам детски сон.
Купувам ми банд 4/5/6/7.
Би преферирал нов.
Пишете тука или во пп.

Информации

Автор
kolesk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
200

Повеќе огласи од kolesk

На врв Дно