Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficho

Xiaomi electric scooter M365

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам за проценка за Xiaomi M365 electric scooter купен од Грција во 2018/2019-та година. Пројдена е гаранцијата. Ставени се полни гуми, нема амортизер напред. Го давам бидејќи ми стои доле во подрум, никој не го користи. Има некои грепки по него од користење и доколку има некој заинтересиран може да видам да му испратам слики. Ви благодарам однапред.

Информации

Автор
Ficho
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
549

Повеќе огласи од Ficho

На врв Дно