Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Xiaomi 13 Lite 8/256 Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_13_lite-12072.php
Продавам Xiaomi 13 Lite 8/256,по боја е црн телефонот,купен е од А1 оператор (преку фактура),купен е на 22 Април,од тогаш го користам со фолија и маска,без никакви знаци на користење буквално нов,нема потреба искрено од слики,затоа што телефонот не е ни еден месец користен (полначот и усб кабелот,сеуште не се користени),си доаѓа во фул пакување,работи на сите мрежи.Телефонот нема никакви мани или проблеми 100% исправен.


Цената е 18500 денари,моментално е најниска цена на пазарот за овој модел.

Контакт ПП
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
160

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно