Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Xiaomi 12x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво здраво.
После измените прват пишувам во овој подфорум.
Би сакал проценка на xiaomi 12x gray.
Телефонот е купен од сетек на 28 мај, месец и недела дена стар :)
8гб со 128 гб меморија, супер екран 120херци, 67w полнач што е екстра практичен, тазе апдејтиран на андроид 12.
Телефонот нема никаква мана, буквално е како нов, користен со заштитна маска од купување.
Го продавам поради враќање на ајфон и неуспевањето да се привикнам на шаоми :)
Нема никакво оштетување, ниту е паднат ни гребнат... Слики мислам дека неѓа потреба.
Благодарам.

Информации

Автор
Potop
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
517

Повеќе огласи од Potop

На врв Дно