Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nvidia88

Xiaomi 12t/redmi note 12

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Redmi note12 4/128gb користен 1 месец со преостаната гаранција од а1, i Xiaomi 12t 8/128gb користен 1 година
Состојба redmi note 12 10/10
Состојба xiaomi 12t 9.5/10
Цена 6к фикс за redmi note 12
Цена 19к со простор за договор

Информации

Автор
nvidia88
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
203

Повеќе огласи од nvidia88

На врв Дно