Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Xiaomi 11T Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/xiaomi_11t_pro-11100.php
Ако може проценка на телефонот, во одлична состојба без гребаници или знаци на користење.
Со маска од првиот ден.
Купен од шаоми премиум стор, под гаранција до 25.11.2023.
120w quick charge, од 0 до 100% за 20 минути.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
315

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно