Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
VerGer

Xiaomi 11T Pro 8/128 - White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.mi.com/global/product/xiaomi-11t-pro/
Се продава телефонот од насловот, користен 3 месеци, без гаранција.

Сменет на Глобален EU ROM во комтрејд (оригинал беше на Глобален RU ROM).


Комплет се што си иде со него, плус некоја маска фазла (ќе ги сликнам подоцна).
Бела боја, без козметички оштетувања (има една точка само што може да се види на сликата, грепка на еден од кошовите).

071 389 396 Goran (Karposh-Skopje)

Информации

Автор
VerGer
Поднесена
Последна промена
Прегледи
227

Повеќе огласи од VerGer

На врв Дно