Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено XFX RX580 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба одлично сочувана 580 ка, сменети падови. Не е копана ако мења на некој нешто.
Цена:5000 фиксна.
  • Хаха
Реакции: iface

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
745

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно