Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено XFX Radeon Rx 580 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Графичката се користи моментално за гејминг, не покажала никакви знаци на оштетување, бучење, свирење, прегревање... сеуште е во компјутер, може да се тестира на лице место.
Купена е пред две години од член на форумов, гаранција и кутија нема.
Се продава поради надградба

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
297

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно