Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
confusi0n

XBOX Wireless Controller

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво дечки,

Се продава XBOX Wireless Controller, бел, купен од Жирафа пред месец дена за 3290. Пробав да гејмам на него ама никако да се навикнам и се мислам да го шиткам. Заедно со него се продава и bluetooth dongle за ПЦ, од 8bitdo, купено од Алиекспрес за 800 денари.
Двете заедно, за 3500 денари пакетче.

Информации

Автор
confusi0n
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
208

Повеќе огласи од confusi0n

На врв Дно