Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
batka23

Продадено xbox series s

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава xbox series s купен е од анхоч пред година ипол со него доаѓа уште еден џоистик. До сега не е сервисиран.

Информации

Автор
batka23
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
579

Повеќе огласи од batka23

На врв Дно