Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено XBOX Series S 512GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам практично нов (севкупно помалку од 10 пати уклучен и помалку од 20 часа игран) XBOX Series S 512GB во оригиналнта кутија со сите додатоци. XBOX-от е bundle FORTNITE + Rocket League, при што бонусот за FORTNITE е искористен, а за Rocket Leаgue не е.

Цена, фиксна: 13000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
520

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно