Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Продадено Xbox One

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Xbox One 500gb,

Конзолата е исчистена и средена со нова паста и си функционира без проблеми.
Ја продавам без адаптерот за струја.

Цена само за конзолата - 2000 денари
Цена конзола + контролер - 4000 денари

Прифаќам и замена понуди може во пп.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
316

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно