Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Глупав

Xbox One S White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
1TB простор за игри
2 контролери со rechargeable батерии кои стојат на USB stand
vertical stand
акаунт лесно се става на годиншно ниво за само 2000мкд со мала финта (има моментално до Јануари2023)

Информации

Автор
Глупав
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
230

Повеќе огласи од Глупав

На врв Дно