Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Купено Xbox one power supply

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам адаптер/полнач за обичниот xbox one ако има некој нека понуди.
Успат ако има некој кабел за струја за xbox one s/x и таков барам пуштете пп.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно