Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nvidia88

Хардверски делови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продаваат повеќе хардверски делови

hdd 2.5
seagate firecuda 1tb 900 ден
toshiba 500gb 500 ден
seagate 2tb 1500 ден

hdd 3.5
hitachi 1tb 800 ден (reallocated sectors count)
hitachi 1tb 900 ден
toshiba 1tb 900 ден


Ram ddr4 16gb (2x8) xpg 4133mhz cl19, имам само еден лист од една плочка гаранција,од другата незнам кај е
2500 ден


Gpu r9 270x dual-x oc 2gb
1500 ден


Cooler Master Seidon 120 V V2,заборавив перката да ја сликам :) иначе со све фан 120мм иде
Како сто се гледа од сликите,му фалат штравчиња,bracket за да бидел цел комплет...инаќе си е функционален,нема никаков проблем
1000 den

dvd-rw lg 3 парчиња
100 ден од парќе

Сите делови се функционални,бес гаранција,освен 1 плочка од рамот

Информации

Автор
nvidia88
Поднесена
Последна промена
Прегледи
320

Повеќе огласи од nvidia88

На врв Дно