Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nikola100

Xaomi Mi T10 Pro 5G 128G 120Hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. ДаЗамолувам за проценка на следниов телефон купен од Нептун пред година и пол - Состојба 10/10
Евентуални понуди во ПП

Информации

Автор
Nikola100
Поднесена
Последна промена
Прегледи
352

Повеќе огласи од Nikola100

На врв Дно