Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
The_Witch_Hunter

X99 платформа (5820к;X99-S;16GB;AIO)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.375 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава комплет процесор i7-5820K, плоча ASUS X99-S, 16GB 4*4 DDR4 рам и AIO Corsair H105 (без вентилатори).
Цена 250 EUR, односно 15375 MKD. Само комплет.

Информации

Автор
The_Witch_Hunter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
391

Повеќе огласи од The_Witch_Hunter

На врв Дно