Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

X570 може и некои X470 X370

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ај здраво
Барам некоја од следниве модели

-X570S AORUS MASTER - ^^^
-X570S AORUS PRO
-X570 AORUS XTREME
-ROG Crosshair VIII Extreme
-ROG Crosshair VIII Dark Hero - ^^^
-ROG Crosshair VII Hero - VI Hero X470/X370 - ^^^
-MEG X570S ACE MAX
-MEG X570S UNIFY-X MAX
-MPG X570S CARBON MAX
-EVGA X570 DARK
-EVGA X570 FTW - ^^^

НЕ мора да е нова , може и користена
На тие кај што иам ставено " ^ " знакче значи тие имаат предност
Контакт овде или на 071 21 21 25
Фала до сите

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
175

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно