• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
eX3v1l

WiFi картичка - TP Link 300 mbps

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Без гаранција, користена во офис компјутер.

Информации

Автор
eX3v1l
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
115

Повеќе огласи од eX3v1l

На врв Дно