Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

White Shark Gaming Ronin 60% RGB Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
450 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам тастатура користена околу месец дена и спакована повторно.
Доаѓа како од продавница без никакви проблеми со преостаната гаранција околу 9-10 месеци од Анхоч.

White Shark Ronin 60%

Праќам по карго ехпрес на ваш трошок (90-150 денари)

Цената е 450 денари.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
341

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно