Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

Продадено Western Digital Elements Desktop 3.5" 4.0TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам надворешен диск Western Digital Elements 3.5" 4.0TB дискот е во перфектна состојба
користен е нецели 2 дена.Цена 5000 ден.

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Последна промена
Прегледи
812

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно