Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

WD HDD 1TB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам HDD WD blue со капацитет од 1TB (64Mb cash)
1000 денари

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
55

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно