Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Enigma

WD Elements 2TB Portable

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Денеска земен од А1, отворен само за проверка дали работи. На страната на А1 пишува дека има 6 месеци гаранција и секако ја имам сметкопотврдата. Може и евентуална замена за графичка со моја доплата.

Информации

Автор
Enigma
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
230

Повеќе огласи од Enigma

На врв Дно