Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Oktar

WANDRD All-New PRVKE 41L Backpack Photography bundle

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://eu.wandrd.com/products/prvke?variant=39360659292202
Го продавам горе-наведениот ПРЕМИУМ ранец + гратис ги добивате и овие ултра симпатични портокалови страпови. Ранецот е стварно квалитетен, ногу леп, но воедно имајте наум и дека е многу голем. Јас го имам носено пар пати ама искрено беше преголем за мене. Цените ги гледате на линкот (ако пресметаме и диливери и давачки...), тажни се во споредба со цената по која го продавам, ама тоа е животот. Се надевам некој ќе го бендиса и ќе го користи.


Информации

Автор
Oktar
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
119

Повеќе огласи од Oktar

На врв Дно