Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steam.

Wacom One Small

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Таблетот е купен на 07.10, стигнаа нови stylusи и се пензионира овој предвремено.

Цената е 2000, со гаранција 1 година од датум на купување.

Информации

Автор
Steam.
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
482

Повеќе огласи од Steam.

На врв Дно