Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anatar

Wacom Intuos Pro S, NZXT H510 White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат:
Wacom Intuos Pro S таблет, користен многу малку во PhotoShop и скулптање на 3D Models во Zbrush и во Blender. Сеуште си ги има сите пен нибс и нема никакви оштети. Цената е 5.500ден.
NZXT H510 White во супер состојба со најминимални гребнатинки од миграција на хардвер. Единствена замерка е подот на куќиштето (од фабрика хдд кејџот беше престегнат до степен што мораше едниот штраф да се оштети за да може да се извади). Куќиштето си ги има двата NZXT фенови кои што стигаат со него од фабрика, и 2 но нејм кинески фенови за интејк. 2,800 ден

Информации

Автор
Anatar
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
2131

Повеќе огласи од Anatar

На врв Дно