Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
V

Волан

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Logitech G29,G27,G25, G923 или нешто друго од тој ранг, да не е профи (директ драјв итн.).

Ако ти седи така по дома и чека подобри времиња размисли за продавање.

Информации

Автор
Vlecka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
103

Повеќе огласи од Vlecka

На врв Дно