Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Волан за хбокс или пц

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Барам да купам волан за пц или хбокс оне, уште поубаво ако работи и на двете.
Битно ми е да не е оштетен и се да функционира, гаранција не ми е битна.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
362

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно