Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Водено ладење NZXT Kraken X62 280mm AIO aRGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно испранво и безпрекорно сочувано водено ладење NZXT Kraken X62 280mm AIO aRGB, купено пред 3 години и користено по 10-тина часа неделно, спакувано во орогиналнта кутија со сите додатоци.

Цена, фиксна: 5000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
376

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно