Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Водено ладење BeQuiet Silent Loop 2 360

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам безпреокорно сочувано и комплетно исправно водено ладење BeQuiet! Silent Loop 2 360 користено година и неколку месеци во просторија каде не се пуши, исчистен од прашина, со сите додатоци што доаѓаат освен кутија.

Цена, фиксна: 6000 денари
075 473-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
103

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно