Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Lokomotiva

Продадено Vmate pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://m.voopoo.com/v-series/vmate-pro
Prodavam Vmate pro kupen na 5 juni. So nego doagjaat pet 0.7ohm i eden 1.2ohm novi voopoo podovi.

Информации

Автор
Lokomotiva
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
112
На врв Дно